قانون مندی کسب و کار اینترنتی

به سایت مرکز مشاوره و روانشناسی دکتر دارینی خوش آمدید. امیدواریم از مقالات و اخبار این سایت استفاده کامل ببرید. از شما خواهشمندیم که قوانین سایت را کاملا بخوانید. این متن تمامی قوانین و شرایط استفاده  را مشخص می کند. مرکز مشاوره و روانشاسی دکتر دارینی ارائه‌دهنده خدمات مشاوره خانواده ، شغلی ، ازدواج ، تحصیلی ، روابط زناشویی ، فردی و … می باشد.

برای رزرو وقت بعد از انتخاب تاریخ مورد نظر باید ساعت مد نظر خود را در صورت موجود بودن ظرفیت انتخاب کرده و مراحل نوبت دهی را طی نمایید و پس از آن مشخصات خود کامل وارد کرده و کد پیگیری دریافت می کنید

نوبت های ماه بعد در هفته آخر ماه جاری افزوده میگردد و همین روند برای ماه های بعد هم اجرا میگردد

همچنین برای سهولت در امر نوبت دهی از قسمت تماس، با ما در ارتباط باشید

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

کاربرگرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سایت به دقت ملاحظه فرمایید. توجه داشته باشید این سایت جهت معرفی مرکز مشاوره و روانشناسی می باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

این سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مشخصات فنی و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت مرکز مشاوره و روانشناسی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب ، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای صاحب اثر محفوظ است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این مرکز یعنی www.mehrnooshdarini.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه الکترونیکی از طرف آدرس‏‌ رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

روند ثبت نوبت دهی

به قسمت نوبت دهی سایت مراجعه کنید، سپس خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید ( انواع خدمات مشاوره ای و … ) بعد از آن به قسمت سبد خرید خدمت انتخاب شده اضافه می گردد و شما می توانید با وارد کردن اطلاعات حساب خود خدمت مورد نظر را ثبت و پس از آن با چند روش پرداخت خود را انجام دهید . پس از پرداخت سیستم به شما یک کد پیگیری بهمراه تاریخ می دهد که حتما برای پیگیری های بعدی می توانید به قسمت ارتباط با ما مراجعه کرده و تماس بگیرید.

شماره تماس های مرکز : 77375768 – 77066463

موبایل منشی : 09192150026
.

فهرست